Графици

ПРОГРАМА ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019

Програма за зимния семестър на учебната 2018/2019 година.
НМА си запазва правото на промени.

ТКДФ

Първи курс
Втори курс
Трети курс
Четвърти курс

Английски език
А. Божкова- четвъртък, №60
8.00-10.00- докторанти
10.00-12.00- магистри
12.00-14.00- свободноизбираем

Л. Тасева – понеделник, №23
9.00-11.00- свободноизбираем

вторник, № 60
9.00-11.00- докторанти
11.00-13.00- магистри

Забележка:

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ГРУПИТЕ:
К – композиция
Д – дирижиране
М – музикознание
Зр. – звукорежисура
МП – педагогика

ИФ

Първи курс
Втори курс
Трети курс
Четвърти курс
Магистри

Английски език:
Магистри         А. Божкова, четвъртък, 10– 12 ч., ст. 60

Л. Тасева, вторник  11 – 13 ч., ст. 60
Докторанти     А. Божкова, четвъртък 8 – 10 ч., ст. 60

Л. Тасева, вторник 9 – 11 ч., ст. 60
Свободно избираема дисциплина:
                            А. Божкова, четвъртък 12 – 14 ч., ст. 60

Л. Тасева, понеделник 9 – 11 ч., ст. 23

За всички останали дисциплини информация може да бъде намерена в графиците на ТКДФ, Вокален факултет и катедра Поп и джаз изкуство, както и при секретарката на Инструментален факултет.

Забележка:
Група Г – специалност Пиано и Акордеон.
Група А – специалност Цигулка и класическа китара.
Група Б – специалност Арфа, Виола, Виолончело, Контрабас.
Група Д – специалност Дървени духови инструменти.
Група М – специалност Медни духови  и ударни инструменти.

ВФ

Първи курс
Втори курс
Трети курс
Четвърти курс
Магистърски курс

Чужди езици
Немски език, СРЯДА 10-12, К.Минкова 56
Френски език, ПОНЕДЕЛНИК 8-10, П.Накева 57
Английски език, ЧЕТВЪРТЪК 10-12, А.Божкова 60
ПЕТЪК 9-11, Л.Тасева 59
Български език, ЧЕТВЪРТЪК 8-12, Б.Василева 60А
СЪБОТА 8-12, Б.Василева 60А

ОФП и джаз танци, по разпределение, Р.Радев
У-шу, ПЕТЪК 15.30-17, К.Николова М1

ПДИ

Първи курс
Втори курс
Трети курс
Четвърти курс
Магистри

Забележка: Английски език за:
Свободно избираеми:

А. Божкова         четвъртък            12-14 ч.- ст. №60
Л. Тасева           понеделник          9 -11 ч.- ст. №23